نسخه 2

تاریخ: 01/08/1398

شرح خدمت (فیش حقوقی) :

خدمت گیرندگان : بازنشستگان و موظفین صندوق بازنشستگی کشوری

مشمولین می توانند از طریق سایت صندوق بازنشستگی کشوری یا مراجعه به دفاتر پیشخوان  دولت که لیست آنها در سایت صندوق (لینک) می باشد، فیش حقوقی خود را به شرح ذیل دریافت نمایند:

1.     سایت صندوق بازنشستگی کشوری:

مشترکین می توانند با مراجعه به سایت صندوق بازنشستگی کشوری (https://www.cspf.ir/default.aspx ) و ورود به قسمت " فیش حقوقی "  و  وارد کردن شماره دفترکل،شماره ملی و شماره حساب خود حکم و یا فیش حقوقی خود را دریافت نمایند.

·         چنانچه هنگام دریافت فيش حقوق پيام خطا نمایش داده شد، با در دست داشتن مدارک لازم به مدیریتهای صندوق بازنشستگی  مراجعه فرمایید .

·         شماره دفتر كل، شماره ای است كه در هنگام بازنشستگي توسط صندوق بازنشستگي كشوری به بازنشسته اختصاص داده شده و در تمام احکام حقوقي صادره ثبت گرديده است.

·         وظيفه بگيران محترم جهت دريافت فيش حقوق مربوط به خود، بايد شماره ملی و شماره حساب خود را وارد نمايند.

·         فيش حقوقي فقط برای دستگاه هايي كه حقوق بازنشستگان آنها به طور مستقيم از طرف صندوق بازنشستگي كشوري پرداخت مي شود و همچنين برای دستگاه هايي كه در طرح پرداخت مستقیم حقوق صندوق بازنشستگي كشوري قرار دارند صادر مي گردد .  بازنشستگان ساير دستگاه ها جهت دريافت فيش حقوقي بايد به دستگاه متبوع خود مراجعه نمايند.

·         اگر از مرورگر google Chrome برای برای چاپ فيش استفاده می نمایید در نظر داشته باشید که تيک Background graphics خورده باشد و Headers and footers تیک نداشته باشد.

·         اگر از مرورگر google Chrome برای برای چاپ فيش استفاده می نمایید چنانچه آرم صندوق در صفحه پيش نمايش ، نمایش داده نشد دکمه Cancle را زده و دکمه چاپ را مجددا بزنید.

2.     مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت:

مشترکین می توانند با در دست داشتن کارت شناسایی ملی و شماره دفترکل خود به یکی از دفاتر پیشخوان دولت مراجعه و پس از احراز هویت توسط مسئولین ذیربط ، فیش حقوقی خود را دریافت نمایند.

3.     اپلیکیشن موبایل (خاتم):

غالبا گله دارند که با گوشی موبایل نمی توانند فیش حقوقی خود را ببینند اما حالا قادر به اینکار هستند.

در ابتدا نرم افزار خاتم را از "کافه بازار" یا سایت صندوق دانلود نموده ، سپس امکان دریافت فیش حقوقی پس از ورود به صفحه شخصی وجود دارد.