"شب یلدایی ما و شما" برنامه مجازی صندوق بازنشستگی برای بازنشستگان/ یکشنبه ساعت 20 همراه شماییم
صندوق بازنشستگی کشوری در آستانه فرارسیدن شب یلدا برنامه ای مجازی را برای بازنشستگان و وظیفه بگیران فرهیخته این صندوق و خانواده تدارک دیده است.
کد خبر: 4403
تاریخ خبر: 1399/09/29
صندوق بازنشستگی کشوری در آستانه فرارسیدن شب یلدا برنامه ای مجازی را برای بازنشستگان و وظیفه بگیران فرهیخته این صندوق و خانواده تدارک دیده است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، برنامه مجازی «شب یلدایی ما و شما» کاری از صندوق بازنشستگی کشوری است که
فرداشب (یکشنبه ۳۰ آذرماه 99) از ساعت 20 در صفحه رسمی صندوق بازنشستگی در اینستاگرام به نشانی https://www.instagram.com/cspfnews و همچنین آپارات صندوق به نشانی https://www.aparat.com/cspf.ir پخش خواهد شد و بازنشستگان عزیز می توانند به تماشای این برنامه بنشینند.

برنامه مجازی «شب یلدایی ما و شما» در صفحه آپارات شرکت افق کوروش به نشانی https://www.aparat.com/okclub/live و شرکت بیمه ملت به نشانی https://www.aparat.com/Mellatinsurance نیز قابل مشاهده است.

در این برنامه مجازی که حدود یک ساعت و نیم به طول خواهد انجامید، بخش های فرهنگی متنوعی چون طنز شبانه با حسن ریوندی، موسیقی ناب ایرانی با حضور حجت اشرف زاده، قرعه کشی گروه انتخاب برای بخشودگی اقساط 40 نفر از خریداران کالا و چند بخش جذاب دیگر تدارک دیده شده است.

بازنشستگان ارجمند در برنامه مجازی «شب یلدایی ما و شما» که با حضور محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اکبر افتخاری مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری و چند تن از مدیران عامل شرکت های تابعه صندوق بازنشستگی تهیه شده است، در کنار افتتاح ساختمان فرهنگی و موزه بازنشستگان کشوری در عمارت ناصرالدین میرزا تهران، می توانند شاهد آیین امضای دو تفاهم نامه «ارائه بيمه نامه دندانپزشكي بازنشسـتگان و وظیفه بگیران مشمول بيمه تكميلي درمان مشترك صندوق بازنشستگی کشوری و افرادتحـت تكفـل آنـان» و «تامين نيروي انساني مورد نياز شركت افق كوروش برای ٢٠٠٠ نفر از فرزندان بازنشستگان کشوری» همراه با جزئیات آن باشند.

صندوق بازنشستگی کشوری این برنامه مجازی را با شعار «یلدای امسال #درخانه_می‏مانیم» تدارک دیده تا بر اهمیت و ضرورت حفظ سلامتی پدربزرگ ها و مادربزرگ ها در روزهای کرونایی تاکید کند. این صندوق بیش از یک و نیم میلیون بازنشسته و وظیفه بگیر را تحت پوشش خود دارد.