Skip Navigation Links
سوالات متداول(صدور ابلاغيه سنوات ارفاقي)
1.آيا قانون 51 قانون جامع خدمات رساني به ايثارگران و جانبازان، در خصوص نمامي جانبازان اعمال مي گردد؟
ماده 51 قانون جامع خدمات رساني به ايثارگران و جانبازان،مصوب 91/10/02 مجمع تشخيص مصلحت نظام براي کساني مي باشد که از تاريخ تصويب به بعد شاغل بوده باشندودر زمان اشتغال از مزاياي 25 درصدحداقل حقوق بهره مند شده باشند.لذااين قانون شامل شما نميشود.لطفا به دستگاه متبوع خود مراجعه فرماييد.
بازگشت
ساختمان مرکزی : تهران - خيابان دکتر فاطمی - ميدان جهاد شماره 61 ، تلفن 88954405 ، فکس : 88963602 ، شماره پستی : 1414771118
کليه حقوق اين وب سايت متعلق به صندوق بازنشستگی کشوری بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است
Designed & Developed by : Behvar Design & Engineering Co
info@cspf.ir